Spółka wynajmie lokale!
.jpg)
Anna Niewiadomska
Spółka oferuje do wynajęcia dwa lokale (oddzielone korytarzem) położone na III piętrze w budynku przy ul. Kubsza 28A w Wodzisławiu Śląskim:
1. Lokal o powierzchni 17,18 m2 składający się z jednego pomieszczenia oraz wspólnego wc usytuowanego na korytarzu.
2. Lokal użytkowy i pow. 29,18 m2, składający się z dwóch przejściowych pomieszczeń oraz wspólnego wc, usytuowanego na korytarzu.
Oba lokale wyposażone są w instalację elektryczną oraz c.o. i przeznaczone są do prowadzenia działalności biurowej. Możliwość prowadzenia działalności usługowej po dokonaniu zgłoszenia w Starostwie Powiatowym zmiany spospobu użytkowania.
Istnieje możliwośc wynajęcia jednego z lokali bądź obu jednocześnie.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 32 455 30 37 wew. 33 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej a.niewiadomska@domaro.com.pl