Lokal na sklep lub usługi – właśnie znalazł najemcę

25 czerwca 2018

Jeśli szukasz pomieszczenia na własny biznes lub może chciałbyś przenieść swoją firmę, mamy dla Ciebie bardzo dobrą ofertę. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować na terenie Nowego Miasta.

Spółka …Domaro w swoim zasobie lokali użytkowych przygotowanych do wynajęcia posiada ofertę ponad 80-metrowego lokalu, który nadaje się zwłaszcza na lokalizację biznesu z zakresu usług lub handlu. Lokal znajduje się na ul. Tysiąclecia 78 – 92 w budynku mieszkalno-użytkowym.

Oferowany do wynajmu lokal posiada kilka pomieszczeń – użytkowych i magazynowych. Jest wyposażony w toaletę. Wejście do lokalu od frontu.

Frontowe wejście do lokalu prowadzi nas prosto do dużego pomieszczenia ze sporymi witrynami. Do dyspozycji mamy również mniejsze pomieszczenia na zapleczu oraz część magazynową. Stan lokalu – dobry.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie najmu wszystkie zainteresowane osoby. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. By dowiedzieć się więcej, można kontaktować się z nami pod numerem telefonu: 693 959 574.

Więcej zdjęć nieruchomości znaleźć można na naszym Facebooku – kliknij.

Galeria