Mały biznes lub restauracja? Sprawdź naszą ofertę!

27 czerwca 2018

Pośród lokali, które znajdują się w ofercie wynajmu spółki …Domaro, znajduje się nieruchomość położona na Rynku 22. To lokal, w którym można prowadzić niewielką działalność w dobrej lokalizacji.

Na Rynku 22 …Domaro oferuje lokal o pow. 34,91 m2. Składa się on z dwóch pomieszczeń użytkowych. Jest usytuowany w budynku mieszkalno-użytkowym na parterze. Jest także wyposażony w toaletę oraz niewielką komórkę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie najmu wszystkie zainteresowane osoby. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. By dowiedzieć się więcej, można kontaktować się z nami pod numerem telefonu: 693 959 574.

UWAGA! Lokal ten można połączyć z lokalem, w którym obecnie znajduje się Najlepśnikarnia. Od listopada lokal ten będzie wolny. Jego łączna powierzchnia 46,40 m2. Nieruchomość przeznaczona do wynajęcia składa się z pomieszczeń użytkowych (sala sprzedaży, konsumpcji), magazynowych. Lokal wyposażony jest także w wc. Jest w nim prowadzona jest działalność gastronomiczna – naleśnikarnia. Obecny najemca jest skłonny odsprzedać całość wyposażenia lokalu.

Więcej zdjęć nieruchomości znaleźć można na naszym Facebooku – kliknij.

Galeria