Świetne miejsce na nowy biznes

15 czerwca 2018

Jeśli szukasz pomieszczenia na własny biznes lub może chciałbyś przenieść swoją firmę do ścisłego centrum miasta, mamy dla Ciebie bardzo dobrą ofertę. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować na wodzisławskim Rynku.

Spółka …Domaro w swoim zasobie lokali użytkowych przygotowanych do wynajęcia posiada ofertę ponad 94-metrowego lokalu na Rynku 24. Samo centrum Starego Miasta. Oferowany do wynajmu lokal posiada kilka pomieszczeń – użytkowych i magazynowych. Jest wyposażony w toaletę oraz aneks kuchenny. Z pewnością nadaje się, by zlokalizować w nim np. biznes z branży usługowej.

Frontowe wejście do lokalu prowadzi nas przez wiatrołap do dużego pomieszczenia biurowo-usługowego, wyposażonego w monitoring. Do dyspozycji mamy również mniejsze biuro, pokój socjalny oraz odpowiednio przygotowane pomieszczenie na kasę. Stan lokalu – bardzo dobry.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie najmu wszystkie zainteresowane osoby. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. By dowiedzieć się więcej, można kontaktować się z nami pod numerem telefonu: 693 959 574.

Więcej zdjęć nieruchomości znaleźć można na naszym Facebooku – kliknij.

Galeria